Вишиванки декоровані

Якщо говорити про особливості вибору борщівської вишиванки, то, насамперед, треба говорити про особливості цього виду національного одягу. Українців приваблює пишність вишитих візерунків, які прикрашають справжню борщівську вишиванку. Візерунки завжди дуже густі, адже саме за цим критерієм розрізняють борщівську вишиванку серед усіх інших. Борщівські візерунки відрізняються від усіх інших. Це видно за поєднанням кольорів.
Відгуків (0)
4950 UAH
Українську вишиванку називають" молитвою без слів", а сорочка- вишиванка є головним оберегом людини. Вишиванка від" Самов'язанки" - це автентичне відтворення візерунків у техніці туніського в`язання, тобто декоративні елементи в'яжуться туніським гачком, імітуючи візерунки хрестиком.
Відгуків (0)
2805 UAH
Модним штрихом безрукавки стала старовинна вишивка,яка гармонійно доповнила образ "Модне" - це або щось нове, або щось дуже забуте старе. Але це твердження не завжди вірне. Модним може стати деяка деталь, штрих із давно забутого, тоді говориться - в моді мотиви тих чи інших років. Але мода ніколи не повторюється. Вона постійно змінюється, приймаючи щось нове і замінюючи на нове, щось старе)
Відгуків (0)
1980 UAH
Блуза в бохо стилі, стилізована під вишиванку з коротким рукавом. Жовто-чорна в`язана гачком вставка робить образ чітким та контрастним. Жовтий колір в одязі піднімає настрій і підкреслює природну красу. Обов`язково потрібно додати в свій гардероб сонячні деталі, і цим самим розбавити його. Навіть у русі примхливої моди вироби ручної роботи можуть довгий час бути прикрасою гардеробу.
Відгуків (0)
1815 UAH
Колоритна сукня-вишиванка, оздоблена декоративними вставками, зв`язаними в унікальній техніці в`язання "туніський гачок", що імітують вишиті візерунки. Жіночу сукню можна прикрасити оригінальною в`язкою і вона з повсякденного набуває святкового та неординарного вигляду. Будете почувати себе комфортно і зручно.
Відгуків (0)
2805 UAH
Національний одяг – це завжди вдале поєднання кольорів та візерунків, які підкреслюють жіночу красу. Вишиванки декоровані в України вважаються справжнім витвором мистецтва, тому вони мають бути у кожної представниці прекрасної половини. Лляна блуза декорована оригінальною в`язкою. Вишиванки Samovyazanka - це симбіоз дбайливої авторської ручної роботи, збагачені автентичні візерунки, композиційні прийоми, натуральні матеріали, креативний підхід до кожної моделі.
Відгуків (0)
2310 UAH
Етнічний лляний кардиган створений з автентичних борщівських візерунків в унікальній техніці, оздоблений авторським мереживом. Борщівські візерунки відрізняються від усіх інших. Це видно за поєднанням кольорів. Народні майстрині використовують багато ниток чорного кольору. Кілька десятиліть тому борщівська вишиванка була популярною у виконані лише чорними нитками.
Відгуків (0)
3960 UAH
Блуза-вишиванка відтворена з автентичних візерунків в унікальній техніці,оздоблена авторським мереживом. Борщівські візерунки відрізняються від усіх інших. Це видно за поєднанням кольорів. Народні майстрині використовують багато ниток чорного кольору. Кілька десятиліть тому борщівська вишиванка була популярною у виконані лише чорними нитками.Ми вирішили розбавити візерунки нотками яскравих елементів. Ця стратегія вигідно спрацювала, адже борщівські вишиванки в сучасному виконанні стали популярними у цілому світі. При всій різноманітності борщівських вишиванок практично не зустрічається двох абсолютно однакових. Саме тому кожна жінка знайде той варіант, який більше підходить саме їй.
Відгуків (0)
3960 UAH
Вишита сукня- яскравий елемент жіночного образ. Мати у шафі вишиту сорочку чи сукню-вишиванку вже переросло з мейнстріму у маст-хев для кожної модниці. Ми ж пропонуємо вбрання створена вручну в унікальній техніці в’язання туніським гачком. Уявляєте, жіночу вишиванку можна оздобити в’язаними автентичними візерунками і вона відразу набуває святкового та неординарного вигляду.
Відгуків (0)
1980 UAH
Сукні з вишитим орнаментом не виходять із моди вже декілька десятків років. Подібний виріб допомагає висловити свою індивідуальність і бути при цьому чарівною. Одяг в національному стилі - це гармонія та ексклюзивність одночасно. Етнічний стиль покликаний зберігати культуру та традиції наших предків. В такому одязі будь-яка жінка буде виглядати як королева. Жіночі предмети гардеробу з вишивкою є символом жіночності та краси. Сукня з декоративними в'язаними вставками, що імітують вишиті візерунки, допоможе вам бути красивою та оригінальною на будь-якому заході.
Відгуків (0)
3135 UAH
Кожна жінка повинна мати в своїй шафі хоч одну красиву і унікальну річ. Сміливо купуйте вишите плаття, і ваш образ завжди буде неповторним, вишуканим і модним. Сукня в українському стилі - не тільки предмет верхнього одягу, це показник вашого смаку і стилю, а найголовніше, що сукнею можна підкреслити вашу жіночність, яку так люблять чоловіки.
Відгуків (0)
3465 UAH
Чорна коротка сукня бохо з старовинним яскравим орнаментом. Мати у шафі вишиту сорочку чи сукню-вишиванку вже переросло з мейнстріму у маст-хев для кожної модниці. Ми ж пропонуємо вбрання створене вручну в унікальній техніці в’язання туніським гачком. Уявляєте, жіночу вишиванку можна оздобити в’язаними автентичними візерунками і вона відразу набуває святкового та неординарного вигляду.
Відгуків (0)
2145 UAH
Завантаження...

Національний одяг – це завжди вдале поєднання кольорів та візерунків, які підкреслюють жіночу красу. Вишиванки декоровані в України вважаються справжнім витвором мистецтва, тому вони мають бути у кожної представниці прекрасної половини.

Авторська вишиванка сорочка жіноча від Самов'язанкаНавіть у русі примхливої моди вироби ручної роботи можуть довгий час бути прикрасою гардеробу. Мати у шафі вишиту сорочку чи сукню-вишиванку вже переросло з мейнстріму у маст-хев для кожної модниці .Ми ж пропонуємо вбрання створена вручну в унікальній техніці в’язання туніським гачком, уявляєте жіночу вишиванку можна оздобити в’язаними автентичними візерунками і вона відразу набуває святкового та неординарного вигляду.

Вишиванки Samovyazanka - це симбіоз дбайливої авторської ручної роботи, збагачені автентичні візерунки, композиційні прийоми, натуральні матеріали, креативний підхід до кожної моделі.

У колекції ви знайдете вишиванки на будь-який смак:

  • борщівські, які через свою неповторну особливість займають своє окреме та почесне місце серед розмаїття народного одягу українців
  • бохо-блузи зі символічними орнаментами
  • з квітковим принтом

Вироби Samovyazanka - це спосіб заявити про свою індивідуальність та показати своє естетичне бачення світу.

Обирайте оригінальну авторську вишиванку-сорочку чи сукню, яка найбільше припала до душі з галереї наших готових робіт. На замовлення не виготовляємо.