Килимки стьобані

Аксесуар для дитячого куточка ― м'який стьобаний килимок "Лисичка". Малюки люблять возитися зі своїми іграшками в облаштованому затишному куточку. Для них це власний простір з казковими мріями і фантазіями. М'який, текстильний килимок допомагає створити сприятливі умови для відпочинку і розваги дитини. Ігровий килимок у формі лисички гармонійно вписується в інтер'єр дитячої кімнати, додає часточку казки. Затишне і тепле місце для відпочинку, дитячих ігор та просто прикраса інтер`єру - всі ці функції стьобані декоративні килимки повністю виконують.
Відгуків (0)
2772 UAH
Килимок-квітка стьобаний 145*145 см. Матеріал - велюр, наповнювач - гіпоалергенний синтепон. Стьобані килимки стали популярними не так давно, але вже зараз їх застосовують в різних приміщеннях, де такі елементи виглядають привабливо та оригінально. Вони швидко набули актуальності завдякит своїм позитивним якостям. Ці вироби: • якісно пошиті; • м’які та приємні на дотик; • яскраві на вигляд; • невибагливі у догляді, придатні для машинного прання. Затишне і тепле місце для відпочинку, дитячих ігор та просто прикраса інтер`єру - всі ці функції стьобані декоративні килимки повністю виконують.
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Відгуків (0)
4917 UAH
Килимок-квітка стьобаний" Лимонник" 130*130 см. Квітка-килимок не тільки красивий предмет декору, але й функціональний і практичний.Стьобана тканина м`яка і приємна для ходьби. Матеріал - велюр, наповнювач - гіпоалергенний синтепон. Затишне і тепле місце для відпочинку, дитячих ігор та просто прикраса інтер'єру - всі ці функції стьобаний килимок повністю виконує.
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Відгуків (0)
4521 UAH
Килимок-листок стьобаний "Бутилочний" 100*74 см, декоративний килимок стане відмінним фотофоном або доповненням на безлічі фотосесій. Даний килим ручної роботи виконаний з велюру, всередині антиалергенний наповнювач. Листочок можна використовувати як ковдру або покривало, а так само як килимок на підлогу. Важливо: можливе пошиття по Ваших розмірах, в іншому кольорі, в іншій формі листа або фігури (коло, квадрат, прямокутник і т.п.)
Відгуків (0)
3267 UAH
Килимок-листок стьобаний "Морська хвиля" 130*95 см, прикрасить вашу приліжкову зону і ви перестанете переживати за холодну підлогу без килимів. Стьобаний килимок від Samovyazanka доповнить вашу дизайнерську задумку. Шиємо з найрізноманітніших матеріалів високої якості, наповнювач – гіпоалергенний синтепон. Велика палітра кольорів, форм тому їх можна підібрати до будь-якого інтер’єру. Оригінальність таких виробів привертає увагу кожного. Цим вони вдало відрізняються від килимів масового виробництва.
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Відгуків (0)
3234 UAH
Килимок-листок стьобаний "Подорожник" 130*75, матеріал-велюр, колір-хакі, наповнювач-синтепон. Килимок має безліч застосувань: декор для дачі, стане в пригоді на природі та пікніку. Листочок можна використовувати як ковдру або покривало, а так само як килимок на підлогу. Важливо: можливе пошиття по Ваших розмірах, в іншому кольорі, в іншій формі листа або фігури (коло, квадрат, прямокутник і т.п.)
Відгуків (0)
3135 UAH
Стьобаний килимок-шишка 115*90 см , матеріал - велюр, колір - баклажан, наповнювач - гіпоалергенний синтепон. Стьобані килимки стали популярними не так давно, але вже зараз їх застосовують в різних приміщеннях, де такі елементи виглядають привабливо та оригінально. Вони швидко набули актуальності завдяки своїм позитивним якостям. Ці вироби якісно пошиті, м’які та приємні на дотик, яскраві на вигляд, невибагливі у догляді, придатні для машинного прання. Затишне і тепле місце для відпочинку, дитячих ігор та просто прикраса інтер`єру - всі ці функції стьобані декоративні килимки повністю виконують
Відгуків (0)
3465 UAH
Завантаження...

Стьобаний килимок від Samovyazanka доповнить вашу дизайнерську задумку. Шиємо з найрізноманітніших матеріалів високої якості, наповнювач – гіпоалергенний синтепон. Велика палітра кольорів та форм, тому їх можна підібрати до будь-якого інтер’єру. Оригінальність таких виробів привертає увагу кожного. Цим вони вдало відрізняються від килимів масового виробництва.


Стьобані килимки стали популярними не так давно, але вже зараз їх застосовують в різних приміщеннях, де такі елементи виглядають привабливо та оригінально. Вони швидко набули актуальності завдяки своїм позитивним якостям. Ці вироби:

  • якісно пошиті;
  • м’які та приємні на дотик;
  • яскраві на вигляд;
  • невибагливі у догляді, придатні для машинного прання.

Надзвичайно красивий та стильний стьобаний килимок виконує багато функцій: 

  • Дітям 0-3 роки: декор в дитячу, місце для повзання, ігор, матрасик у люльку
  • Килимок стане відмінним фотофоном або доповненням на безлічі фотосесій
  • Школярам: килим у вігвам, теплий плед, місце для гри та читання книг
  • Підліткам: стильний елемент для селфі та дівочих посиденьок
  • Мамам: те, що килимок доповнює інтер’єр будь-якої кімнати
  • Мега стильний подарунок для будь-якого віку

Стьобаний килимок купити ексклюзивнийСтьобані покривала чудово підходять і для того, щоб зігрітися. Ними можна вкритися, бо вони легкі та негабаритні.

На сайті можна обрати вже готовий килимок чи запропонувати власні ідеї для реалізації.