Стильна бавовняна сукня, бузкового кольору, декорована в`язаними етнічними вставками, що імітують вишиті візерунки

10824 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 258 | Рейтинг:

Кількість
Сукні з вишитим орнаментом не виходять із моди вже декілька десятків років. Подібний виріб допомагає висловити свою індивідуальність і бути при цьому чарівною. Одяг в національному стилі - це гармонія та ексклюзивність одночасно. Етнічний стиль покликаний зберігати культуру та традиції наших предків. В такому одязі будь-яка жінка буде виглядати як королева. Жіночі предмети гардеробу з вишивкою є символом жіночності та краси. Сукня з декоративними в'язаними вставками, що імітують вишиті візерунки, допоможе вам бути красивою та оригінальною на будь-якому заході.

Сукні з вишитим орнаментом не виходять із моди вже декілька десятків років. Подібний виріб допомагає висловити свою індивідуальність і бути при цьому чарівною. Одяг в національному стилі – це гармонія та ексклюзивність одночасно. Етнічний стиль покликаний зберігати культуру та традиції наших предків. В такому одязі будь-яка жінка буде виглядати як королева.

Жіночі предмети гардеробу з вишивкою є символом жіночності та краси. Сукня декорована декоративними в`язаними вставками, що імітують вишиті візерунки допоможе вам бути красивою та оригінальною на будь-якому заході. Різноманіття та символічність українського орнаменту не може не здивувати.

Сукні від " Samovyazanka" – це найкраще вбрання для будь-якого заходу. Такий виріб не лише виділить вас із натовпу, але і розкаже про вашу відданість до рідної країни.

Відгук