Лляний жіночий кардиган, лимонного кольору з в`язаними декоративними встаками, 100% натуральний виріб

3960 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 534 | Рейтинг:

Кількість
Етнічний лляний кардиган створений з автентичних борщівських візерунків в унікальній техніці, оздоблений авторським мереживом. Борщівські візерунки відрізняються від усіх інших. Це видно за поєднанням кольорів. Народні майстрині використовують багато ниток чорного кольору. Кілька десятиліть тому борщівська вишиванка була популярною у виконані лише чорними нитками.

Модний лляний кардиган створений з автентичних борщівських візерунків в унікальній техніці, оздоблений авторським мереживом.Борщівські візерунки відрізняються від усіх інших. Це видно за поєднанням кольорів. Народні майстрині використовують багато ниток чорного кольору. Кілька десятиліть тому борщівська вишиванка була популярною у виконані лише чорними нитками.Ми вирішили розбавити візерунки нотками яскравих елементів. Ця стратегія вигідно спрацювала, адже борщівські вишиванки в сучасному виконанні стали популярними у цілому світі. При всій різноманітності борщівських вишиванок практично не зустрічається двох абсолютно однакових.

Проекспериментувавши з кольорами та поєднавши різні техніки ми подбали про екслюзивність вбрання та створили неповторювані речі.

Саме тому кожна жінка знайде той варіант, який більше підходить саме їй.

Відгук