Сукня декорована в`язаною вставкою, яка відтворена з українських мотивів в унікальній техніці туніського в`язання, що імітує вишивку

3465 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 290 | Рейтинг:

Кількість
Кожна жінка повинна мати в своїй шафі хоч одну красиву і унікальну річ. Сміливо купуйте вишите плаття, і ваш образ завжди буде неповторним, вишуканим і модним. Сукня в українському стилі - не тільки предмет верхнього одягу, це показник вашого смаку і стилю, а найголовніше, що сукнею можна підкреслити вашу жіночність, яку так люблять чоловіки.

Кожна жінка повинна мати в своїй шафі хоч одну красиву і унікальну річ. Сміливо купуйте оригінальне плаття, і ваш образ завжди буде неповторним, вишуканим і модним. Сукня в українському стилі - не тільки предмет верхнього одягу, це показник вашого смаку і стилю, а найголовніше, що сукнею можна підкреслити вашу жіночність, яку так люблять чоловіки.

Проексперементувавши з кольорами та поєднавши різні техніки ми подбали про екслюзивність вбрання та створили неповторювані речі.

В`язаний одяг від Samovyazanka -це поєднання дбайливої ручної роботи, унікальної техніки, орнаментів та неповторного дизайну кожної речі. Навіть у русі примхливої моди вироби ручної роботи можуть довгий час бути прикрасою гардеробу.

Відгук