Стилізована жіноча блуза-вишиванка, декорована в`язаними вставками та авторським мереживом

3960 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 300 | Рейтинг:

Кількість
Блуза-вишиванка відтворена з автентичних візерунків в унікальній техніці,оздоблена авторським мереживом. Борщівські візерунки відрізняються від усіх інших. Це видно за поєднанням кольорів. Народні майстрині використовують багато ниток чорного кольору. Кілька десятиліть тому борщівська вишиванка була популярною у виконані лише чорними нитками.Ми вирішили розбавити візерунки нотками яскравих елементів. Ця стратегія вигідно спрацювала, адже борщівські вишиванки в сучасному виконанні стали популярними у цілому світі. При всій різноманітності борщівських вишиванок практично не зустрічається двох абсолютно однакових. Саме тому кожна жінка знайде той варіант, який більше підходить саме їй.

Блуза-вишиванка відтворена з автентичних візерунків в унікальній техніці,оздоблена авторським мереживом. Борщівські візерунки відрізняються від усіх інших. Це видно за поєднанням кольорів. Народні майстрині використовують багато ниток чорного кольору. Кілька десятиліть тому борщівська вишиванка була популярною у виконані лише чорними нитками. Ми вирішили розбавити візерунки нотками яскравих елементів. Ця стратегія вигідно спрацювала, адже борщівські вишиванки в сучасному виконанні стали популярними у цілому світі. При всій різноманітності борщівських вишиванок практично не зустрічається двох абсолютно однакових. Саме тому кожна жінка знайде той варіант, який більше підходить саме їй.

Вишиванки Samovyazanka - це симбіоз дбайливої авторської ручної роботи, збагачені автентичні візерунки, композиційні прийоми, натуральні матеріали, креативний підхід до кожної моделі.

Відгук