Стилізована сукня-вишиванка в стилі етномодерн, декорована в`язаними вставками, що імітують вишитий візерунок та оздоблена авторським мереживом

10824 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 584 | Рейтинг:

Кількість
Вишита сукня- яскравий елемент жіночного образ. Мати у шафі вишиту сорочку чи сукню-вишиванку вже переросло з мейнстріму у маст-хев для кожної модниці. Ми ж пропонуємо вбрання створена вручну в унікальній техніці в’язання туніським гачком. Уявляєте, жіночу вишиванку можна оздобити в’язаними автентичними візерунками і вона відразу набуває святкового та неординарного вигляду.

Сукня пошита з натурального матеріалу, оздоблена в`язаними вставками, що імітують унікальний вишитий візерунок та прикрашена мереживними рукавами. У сукні в українському стилі ви завжди будете почувати себе комфортно і зручно. Квіткові орнаменти – не лише примхи моди, а містять певну символіку, яка робить річ не лише предметом гардеробу, але й своєрідним оберегом. Квітчасті та рослинні мотиви здавна простежувались в одязі для молодих дівчат У такому вбранні ви будете виділятися з натовпу, тонко підкреслюючи свою любов до країни, її історії та традицій.

Мати у шафі вишиту сорочку чи сукню-вишиванку вже переросло з мейнстріму у маст-хев для кожної модниці. Ми ж пропонуємо вбрання створена вручну в унікальній техніці в’язання туніським гачком. Уявляєте, жіночу вишиванку можна оздобити в’язаними візерунками і вона відразу набуває святкового та неординарного вигляду.

Відгук