В'язаний килимок гачком "Мереживна метелиця" 105*105 см, ручна робота, 100 % бавовна

11385 UAH

Кількість на складі: 0
Хіти: 3933 | Рейтинг:

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Кількість
В'язаний килимок гачком "Мереживна метелиця" 105*105 см, створений химерним повітряним візерунком в ніжній ментоловій гаммі додасть особливої вишуканості вашому дому. Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

В'язаний килимок гачком "Мереживна метелиця" 105*105 см, створений химерним повітряним візерунком в ніжній ментоловій гаммі додасть особливої вишуканості вашому дому. Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.В'язаний килимок гачком "Мереживна метелиця" 105*105 см, створений химерним повітряним візерунком в ніжній ментоловій гаммі додасть особливої вишуканості вашому дому. Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату

Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

За бавовною легко доглядати. Досить пилососити його декілька раз на тиждень. І декілька раз в рік проводити більш глибоку чистку

       
Відгук