В`язаний гачком килимок-мандала "Чарівна петелька", 100*100 см, ручна робота, бавовняний

11550 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 607 | Рейтинг:

Кількість
В`язаний гачком килимок- мандала " Чарівна петелька" 100*100 см, додасть дизайну "родзинку" та урізноманітнить вашу оселю. Плетений килимок з 100% бавовни. Стильно і екологічно. Стане оригінальним доповненням вашого інтер'єру і не залишить байдужим нікого з ваших гостей. Може прикрасити будь-яку кімнату - як спальню або вітальню. Килимок дуже приємний на дотик - суцільне задоволення для босих ніг!

В`язаний гачком килимок- мандала " Чарівна петелька" 100*100 см, додасть дизайну "родзинку та урізноманітнить вашу оселю. Плетений килимок вручну з 100% бавовни. Стильно і екологічно. Стане оригінальним доповненням вашого інтер'єру і не залишить байдужим нікого з ваших гостей. Може прикрасити будь-яку кімнату - як спальню або вітальню. Килимок дуже приємний на дотик - суцільне задоволення для босих ніг! Килимок з 100% бавовни. Стильно і екологічно. Стане оригінальним доповненням вашого інтер'єру і не залишить байдужим нікого з ваших гостей. Може прикрасити будь-яку кімнату - як спальню або вітальню. Килимок дуже приємний на дотик - суцільне задоволення для босих ніг!

Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

За бавовною легко доглядати. Досить пилососити його декілька раз на тиждень. І декілька раз в рік проводити більш глибоку чистку.

Відгук