В'язаний ажурний килимок гачком "Мереживна павутинка" 180*180см, ручна робота, 100% натуральність

6930 UAH

Кількість на складі: 0
Хіти: 625 | Рейтинг:

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Кількість
В'язаний килимок гачком "Мереживна павутинка" 180*180см., створений з трикотажної пряжі 100% бавовна. Красивий вулканічний відтінок додає особливого характеру інтер`єру та гармоніює з дизайном оселі. Килим-це ваш в’язаний акцент в інтер’єрі. В'язаний килимок може являти собою справжній витвір мистецтва.Таку красу не створити спицями, потрібен саме гачок, який здатен сплітати оригінальні ажурні узори, які завжди радують око. За бажанням клієнта візерунок та колір можемо підібрати під ваш інтер`єр.

В'язаний килимок гачком "Мереживна павутинка "180*180" см, створений з трикотажної пряжі 100% бавовна. Красивий вулканічний відтінок додає особливого характеру інтер`єру та  гармоніює з дизайном оселі. Килим-це ваш в’язаний акцент в інтер’єрі. В'язаний килимок може являти собою справжній витвір мистецтва.Таку красу не створити спицями, потрібен саме  гачок, який здатен сплітати  оригінальні  ажурні узори, які завжди радують око. За бажанням клієнта візерунок та колір можемо підібрати під ваш інтер`єр.

Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

За бавовною легко доглядати. Досить пилососити його декілька раз на тиждень. І декілька раз в рік проводити більш глибоку чистку.

 
Відгук