В'язаний килимок гачком "Сонце в ажурі", 125*125 см,100% натуральна бавовна, ручна робота

3960 UAH

Кількість на складі: 0
Хіти: 660 | Рейтинг:

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Кількість
В'язаний килимок гачком "Сонце в ажурі" розмір 125*125 см, виготовлений з трикотажного бавовняного шнура 100% теплого жовтого кольору, який нагадує проникнення сонячних променів. Такий килим буде відмінним подарунком на новосілля, весілля, день народження чи на будь-яке інше свято. Якщо хочете зробити незабутній подарунок близькій людині, подаруйте авторський в`язаний килимок з індивідуально підібраним кольором та візерунком. Ми враховуємо всі ваші побажання.

В'язаний килимок гачком "Сонце в ажурі" розмір 125*125 см., виготовлений з трикотажного бавовняного шнура 100% теплого жовтого кольору, який нагадує проникнення сонячних променів.Такий килим буде відмінним подарунком на новосілля, весілля, день народження чи на будь-яке інше свято. Якщо хочете зробити незабутній подарунок близькій людині, подаруйте авторський в`язаний килимок з індивідуально підібраним кольором та візерунком. Ми враховуємо всі ваші побажання. 

Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

За бавовною легко доглядати. Досить пилососити його декілька на тиждень. І декілька раз в рік проводити більш глибоку чистку.

       
Відгук