Аксесуар для дитячого куточка, м'який стьобаний килимок "Лисичка", матеріал льон, наповнювач гіпоалергенний синтепон

2772 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 390 | Рейтинг:

Кількість
Аксесуар для дитячого куточка ― м'який стьобаний килимок "Лисичка". Малюки люблять возитися зі своїми іграшками в облаштованому затишному куточку. Для них це власний простір з казковими мріями і фантазіями. М'який, текстильний килимок допомагає створити сприятливі умови для відпочинку і розваги дитини. Ігровий килимок у формі лисички гармонійно вписується в інтер'єр дитячої кімнати, додає часточку казки. Затишне і тепле місце для відпочинку, дитячих ігор та просто прикраса інтер`єру - всі ці функції стьобані декоративні килимки повністю виконують.

Аксесуар для дитячого куточка ― м'який стьобаний килимок "Лисичка". Малюки люблять возитися зі своїми іграшками в облаштованому затишному куточку. Для них це власний простір з казковими мріями і фантазіями. М'який, текстильний килимок допомагає створити сприятливі умови для відпочинку і розваги дитини.

Ігровий килимок у формі лисички гармонійно вписується в інтер'єр дитячої кімнати, додає часточку казки. Затишне і тепле місце для відпочинку, дитячих ігор та просто прикраса інтер`єру - всі ці функції стьобані декоративні килимки повністю виконують.

Відгук