Килимок-листок стьобаний "Бутилочний" 100*74 см, матеріал велюр, наповнювач гіпоалергенний синтепон

3267 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 493 | Рейтинг:

Кількість
Килимок-листок стьобаний "Бутилочний" 100*74 см, декоративний килимок стане відмінним фотофоном або доповненням на безлічі фотосесій. Даний килим ручної роботи виконаний з велюру, всередині антиалергенний наповнювач. Листочок можна використовувати як ковдру або покривало, а так само як килимок на підлогу. Важливо: можливе пошиття по Ваших розмірах, в іншому кольорі, в іншій формі листа або фігури (коло, квадрат, прямокутник і т.п.)

Килимок-листок стьобаний "Бутилочний" 100*74 см, декоративний килимок стане відмінним фотофоном або доповненням на безлічі фотосесій. Даний килимок-листок виконаний з велюру, всередині антиалергенний наповнювач. Листочок можна використовувати як ковдру або покривало, а так само як килимок на підлогу. Важливо: можливе пошиття по Ваших розмірах, в іншому кольорі, в іншій формі листа або фігури (коло, квадрат, прямокутник і т.п.)

Затишне і тепле місце для відпочинку, дитячих ігор та просто прикраса інтер`єру - всі ці функції стьобані декоративні килимки повністю виконують.

Відгук