В'язаний одяг

Можна обійти сотні крамниць та торгових центрів, але так і не знайти вбрання, яке б підкреслювало вашу особистість і водночас було якісним. В`язаний одяг від Samovyazanka - це поєднання дбайливої ручної роботи, унікальних технік, орнаментів та не неповторного дизайну кожної речі. Навіть у русі примхливої моди вироби ручної роботи можуть довгий час бути прикрасою гардеробу.

В МАГАЗИН

 

Особливості техніки туніського в’язання

В'язаний жіночий одяг. ПлаттяВ`язання у такий спосіб - незвична для багатьох рукодільниць справа, однак така техніка має декілька переваг. Передусім, зв`язане туніським гачком полотно не розтягується та не деформується під час прання, а візерунок залишається чітким. Міцна структура виробу забезпечить довге та приємне носіння. Туніське в`язання частково подібне до в’язання спицями або гачком, проте має свою специфіку. Завдяки цій техніці можна імітувати вишивку хрестиком або створювати жакардові візерунки.

Всі речі виготовлені тільки з натуральних матеріалів. Проексперементувавши з кольорами та поєднавши різні техніки ми подбали про екслюзивність вбрання та створили неповторювані речі.

При виборі речей варто враховувати декілька характеристик, на які всі звертають увагу – це комфорт та привабливий вигляд. Саме завдяки цим двом рисам в’язаний дизайнерський одяг Samovyazanka має попит. Він дуже стильний та приємний на дотик. Але це не єдині переваги таких речей. Серед інших плюсів: 

  • практичність;
  • висока якість;
  • зручність;
  • оригінальність;
  • унікальний крій та візерунок; 
  • натуральність.

Дизайнерські моделі завжди виграють серед одягу масового виробництва. Адже їхня ціна повністю відповідає якості. За ними легко доглядати. Навіть з плином часу такі вироби не втрачають форми та яскравого вигляду.

Вязаний шерстяний кардиган ексклюзив купитиЖіночий в’язаний ексклюзивний одяг

вдало підходить до будь-якого заходу. Він добре поєднується з різними елементами гардероба.

Догляд за в’язаними речима

Коли у гардеробі з`являється нова річ, варто подбати про її догляд. Прання виробів тільки ручне, сушити речі у розгорнутому вигляді на поверхні. В’язані вироби краще зберігати у складеному вигляді, оскільки на вішаку вони деформуються. Щоб захистити вбрання від мілі до шафи кладуть пров`ялене листя горіха, висушені шкоринки апельсинів. Речі з натуральної вовни краще не запаковувати у щільні поліетиленові пакети. Треба залишати доступ до свіжого повітря.

Samovyazanka – це можливість проявити себе у вбранні, яке не трапиться вам у популярних крамницях мас-маркету, вигідно підкреслить вашу особистість, стане приємним подарунком для близьких або вашою пам’ятною річчю.

В МАГАЗИН