Екслюзивний в'язаний авторський кардиган з оригінальним малюнком з італійської вовни, виконаний в унікальній техніці "туніський гачок", 100% ручна робота

11781 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 404 | Рейтинг:

Кількість
Прихід осені або закінчення весни часто викликає одне й те ж питання: що вдягнути, коли для пальто ще рано або вже спекотно? На допомогу приходять улюблені багатьма дівчатами кардигани. Сьогодні це – просто must-have, а тому ця річ повинна знаходитися у кожному гардеробі. Теплий кардиган не тільки не займає багато місця у шафі, а й здатний зігріти у холодну пору року. Вовняний кардиган незамінна річ у гардеробі сучасної модниці. У ньому завжди затишно і тепло, а також дуже комфортно.

Прихід осені або закінчення весни часто викликає одне й те ж питання: що вдягнути, коли для пальто ще рано або вже спекотно? На допомогу приходять улюблені багатьма дівчатами кардигани. Сьогодні це – просто must-have, а тому ця річ повинна знаходитися у кожному гардеробі. Теплий кардиган не тільки не займає багато місця у шафі, а й здатний зігріти у холодну пору року. Вовняний кардиган незамінна річ у гардеробі сучасної модниці. У ньому завжди затишно і тепло, а також дуже комфортно. Варто зазначити, що особливої популярності набувають вироби в'язані гачком. Ми ж пропонуємо кардиган звязаий вручну в унікальній техніці "туніське вязання"- це цікаве переплетення ниток, неординарний візерунок , роблять його більш унікальним та привабливим. За допомогою такого кардигану можна зробити елегантний, стильний, оригінальний лук, від якого всі залишаться у захваті.

Щоб вдало випрати кардиган, необхідно врахувати тканину, з якої він зроблений. Головне – не допустити несприятливих змін волокна, оскільки внаслідок поганого прання виріб може або розтягнутися, або сісти. Цілком вовняні кардигани слід прати тільки ручним способом.

У ньому кожна юна дівчина чи жінка будете виглядати неповторно на дні народженні, весіллі, або на урочистій зустрічі. У такому вбранні ви будете виділятися з натовпу, тонко підкреслюючи свій стиль.

До такого кардигану гарно комбінується будь-який одяг.

Відгук