В'язаний стильний кардиган з італійської вовни, туніським гачком, 100% ручна робота, авторський дизайн

11022 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 531 | Рейтинг:

Кількість
Мабуть, немає жодної дівчини, яка не хотіла б виділятися серед інших своєю індивідуальністю. Створити свій унікальний образ й бути ні на кого не схожою – мрія кожної представниці прекрасної статі. Зробити це можна яким завгодно чином, у першу чергу – підібравши гармонійний та оригінальний образ. Кардиган – предмет гардеробу, який комбінується практично з будь-якою річчю. В`язаний кардиган можна носити майже з будь-чим: він ідеально пасує як до ніжної сукні, так і до джинсів, а в' язаний з 100% вовни туніським гачком ще й зігріватиме вас холодними осінніми вечорами.

Мабуть, немає жодної дівчини, яка не хотіла б виділятися серед інших своєю індивідуальністю. Створити свій унікальний образ й бути ні на кого не схожою – мрія кожної представниці прекрасної статі. Зробити це можна яким завгодно чином, у першу чергу – підібравши гармонійний та оригінальний образ.

Кардиган – предмет гардеробу, який комбінується практично з будь-якою річчю.

В`язаний кардиган можна носити майже з будь-чим: він ідеально пасує як до ніжної сукні, так і до джинсів, а в`язаний з 100% вовни туніським гачком; ще й зігріватиме вас холодними осінніми вечорами. Вінтажний малюнок додасть романтичності у ваш образ. Кардиган використовується в ролі прекрасного доповнення стилю в будь-яку пору року.

Щоб вдало випрати кардиган, необхідно врахувати тканину, з якої він зроблений. Головне – не допустити несприятливих змін волокна, оскільки внаслідок поганого прання виріб може або розтягнутися, або сісти. Цілком вовняні кардигани слід прати тільки ручним способом.

До такого кардигану гарно комбінується будь-який одяг.

Відгук