Дизайнерська тепла вовняна безрукавка з етнічним принтом з італійської 100 % вовни

23760 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 479 | Рейтинг:

Кількість
Дизайнерська тепла вовняна безрукавка з етнічним принтом , зв'язана повністю вручну в унікальній техніці в'язання туніським гачком з високоякісної 100% вовни, що надає виробу ефектності, але в той-же час залишає його універсальним.

Дизайнерська тепла вовняна безрукавка з етнічним принтом, зв'язана повністю вручну в унікальній техніці в'язання туніським гачком з високоякісної 100% вовни, що надає виробу ефектності, але в той-же час залишає його універсальним.

В`язання у такий спосіб - незвична для багатьох рукодільниць справа, однак така техніка має декілька переваг. Передусім, зв`язане туніським гачком полотно не розтягується та не деформується під час прання, а візерунок залишається чітким. Міцна структура виробу забезпечить довге та приємне носіння.

Родзинкою кардигана є різноманіття кольорів, що переплелися в неординарний багатий візерунок, що додає шику в образ. У ньому кожна юна дівчина чи жінка будете виглядати неповторно на дні народженні, весіллі, або на урочистій зустрічі. У такому вбранні ви будете виділятися з натовпу, тонко підкреслюючи свій стиль.

Відгук