Безрукавка жіноча в етнічному стилі "Ластівка"

3465 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 379 | Рейтинг:

Кількість
Безрукавка жіноча в етнічному стилі "Ластівка". Ще не холодно, але вже не жарко. Для такої погоди відмінно підійде шерстяна безрукавка, зв`язана гачком в унукальній техніці "туніський гачок" та декорована шкіряними вставками. Доповнивши свій гардероб такою річчю ви завжди і скрізь будете почувати себе комфортно і красиво.

Безрукавка стильна жіноча в етнічному стилі "Ластівка". Ще не холодно, але вже не жарко. Для такої погоди відмінно підійде вовняна безрукавка, зв`язана гачком в унікальній техніці "туніський гачок" та декорована шкіряними вставками.

В`язання у такий спосіб - незвична для багатьох рукодільниць справа, однак така техніка має декілька переваг. Передусім, зв`язане туніським гачком полотно не розтягується та не деформується під час прання, а візерунок залишається чітким. Міцна структура виробу забезпечить довге та приємне носіння. Туніське в`язання частково подібне до в’язання спицями або гачком, проте має свою специфіку. Завдяки цій техніці можна імітувати вишивку хрестиком або створювати жакардові візерунки.

Доповнивши свій гардероб такою річчю ви завжди і скрізь будете почувати себе комфортно і красиво.

Відгук