Бавовняний кардиган "Леви" з неординарною в`язаною вставкою в унікальній техніці туніський гачок, 100% натуральний

6930 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 258 | Рейтинг:

Кількість
Ваш одяг - це те, як ви являєте себе світу. Створюйте свій романтичний лук з нами. Якісний, натуральний матеріал, авторська в`язана вставка з неординарним візерунком, який відтворено в унікальній техніці в`язання туніським гачком, додасть нотки романтичності у ваш образ. У ньому кожна юна дівчина чи жінка будете виглядати неповторно. Наші шедеври дуже зручні в носінні: в них ви завжди і скрізь будете почувати себе комфортно і красиво. Виріб не викликає алергію і зберігає свій початковий колір навіть після багатьох прань.

Бавовняний кардиган "Леви" з неординарною в`язаною вставкою в унікальній техніці туніський гачок, 100% натуральний, якісний і красивий

Ваш одяг - це те, як ви являєте себе світу. Створюйте свій романтичний лук з нами. Якісний, натуральний матеріал,авторська в`язана вставка з неординарним візерунком, який відтворено в унікальній техніці вязання туніським гачком, додасть нотки романтичності у ваш образ.У ньому кожна юна дівчина чи жінка будете виглядати неповторно. Наші шедеври дуже зручні в носінні: в них ви завжди і скрізь будете почувати себе комфортно і красиво. Виріб не викликає алергію і зберігає свій початковий колір навіть після багатьох прань.

Відгук