В'язаний килимок-мандала "Don Piоn" 105*105 см, ручна робота, авторський дизайн, 100% бавовняний

9405 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 367 | Рейтинг:

Кількість
В'язаний килимок-мандала "Don Piоn " 105*105 см, 100 % бавовна, ручної роботи, стане оригінальним декором вашої оселі. В'язаний килимок легко покриє холодну підлогу і прикрасить кімнату, зробить приміщення більш затишним і домашнім. Невеликими килимами можна зробити акцент на певній частині приміщення , що стане заключним штрихом в оформленому інтер’єрі.

В'язаний килимок легко покриє холодну підлогу і прикрасить кімнату, зробить приміщення більш затишним і домашнім. Невеликими килимами можна зробити акцент на певній частині приміщення , що стане заключним штрихом в оформленому інтер’єрі.

Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

За бавовною легко доглядати. Досить пилососити його декілька раз на тиждень. І декілька раз в рік проводити більш глибоку чистку.

Відгук