В'язаний килимок гачком "Геометрія" 135*135 см, ручна робота, 100% натуральність

3960 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 407 | Рейтинг:

Кількість
В'язаний килимок гачком "Геометрія" 135*135 см. Завдяки можливості виготовити килимки, найрізноманітніших форм, такі вироби дуже вдало вписуються в інтер`єр. Поєднання чорного сірого, жовтого надає килимку витриманої стриманості. В'язаний килимок легко покриє холодну підлогу і прикрасить кухню чи будь-яку іншу кімнату, зробить приміщення більш затишним і домашнім.

В'язаний килимок гачком "Геометрія" 135*135. Завдяки можливості виготовити килимки,найрізноманітніших форм, такі вироби дуже вдало вписуються в інтер`єр. Поєднання чорного сірого, жовтого надає килимку витриманої стильності. В'язаний килимок легко покриє холодну підлогу і прикрасить кухню чи будь-яку іншу кімнату, зробить приміщення більш затишним і домашнім.

Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

За бавовною легко доглядати. Досить пилососити його декілька раз на тиждень. І декілька раз в рік проводити більш глибоку чистку

Відгук