В`язаний килимок-мандала "Французька ваніль", ручна робота, 90*90 см, 100% бавовна

5115 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 269 | Рейтинг:

Кількість
В`язаний килимок-мандала "Французька ваніль", ручної роботи, 90*90 см, 100% бавовна. В`язаний килимок не тільки надає затишку і забезпечує комфорт для ніг, але також відмінно справляється із завданням зонування простору і допомагає урізноманітнити інтер`єр.

В`язаний килимок- мандала "Французька ваніль", ручна робота, 90*90 см, 100% бавовна. В`язаний килимок не тільки надає затишку і забезпечує комфорт для ніг, але також відмінно справляється із завданням зонування простору і допомагає урізноманітнити інтер`єр.

Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Він не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

За бавовною легко доглядати.

;
Відгук