В`язаний килимок - мандала 110 *110 см, 100 % натуральний екопродукт

2475 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 221 | Рейтинг:

Кількість
В`язаний килимок-мандала - це оригінальне, стильне і екслюзивне доповнення будь-якого інтерєру! Такий килимок стане "родзинкою" для дому чи дачі. Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

В`язаний килимок - мандала - це оригінальне, стильне  і екслюзивне доповнення будь-якого інтерєру! Такий килимок стане "родзинкою" для  дому чи дачі.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.
Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість. 
Відгук