В`язаний килим "Мереживна фантазія" 225*175 см, авторський дизайн, 100 % натуральність

37620 UAH

Кількість на складі: 0
Хіти: 1712 | Рейтинг:

ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Кількість
В`язаний килим "Мереживна фантазія" 225*175 см, авторський дизайн, 100 % натуральність. Створення в`язаного килима - це експеримент та мистецтво. Килим в`яжеться з урахуванням особливостей інтер`єру конкретної кімнати, стаючи яскравим акцентом гармонійного образу. Цей килимок вже знайшов свою оселю, та ми із задоволенням зв`яжемо для Вас схожий, адже привабливість виробів ручної роботи не полягає тільки в їх красі, але й в неповторності. Кожен килим є унікальним втіленням смаку і фантазії. Можливо, вас це не здивує, але немає абсолютно ніяких рамок з приводу форми виконання в’язаного килимка гачком-він може бути : круглим, овальним, асиметричним, виконаних з декількох складових елементів різних форм, а проявивши трохи фантазії, плетеному килимку можна надати довільну форму.

В`язаний килим "Мереживна фантазія" 225*175 см, авторський дизайн, 100 % натуральність. Створення в`язаного килима - це експеримент та мистецтво. Килим в`яжеться з урахуванням особливостей інтер`єру конкретної кімнати, стаючи яскравим акцентом гармонійного образу. Цей килимок вже знайшов свою оселю, та ми із задоволенням зв`яжемо для Вас схожий, адже привабливість виробів ручної роботи не полягає тільки в їх красі, але й в неповторності. Кожен килим є унікальним втіленням смаку і фантазії.

Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

За бавовною легко доглядати. Досить пилососити його декілька раз на тиждень. І декілька раз в рік проводити більш глибоку чистку

 

Відгук