В`язаний гачком килимок - мандала "Нарциз" 90*90 см, 100% натуральність та ручна робота

5115 UAH

Кількість на складі: 1
Хіти: 716 | Рейтинг:

Кількість
В`язаний гачком килимок - мандала "Нарциз" 90*90 см із колекції "Вальс квітів" наповнить вашу оселю теплою енергетикою літа. Створена з трикотажного бавовняного шнура maccaroni 100% бавовна. Килимки - незамінна деталь в кожній оселі, такий елемент декору грає важливу роль. Добре виглядатимуть невеликі килимки для вітальні, які як острівці, біля крісла, біля входу на балкон, біля телевізора.

В`язаний гачком килимок- мандала "Нарциз" 90*90 см із колекції "Вальс квітів" наповнить вашу оселю теплою енергетикою літа. Створена з трикотажного хлопкового шнура maccaroni 100% бавовна. Килимки - незамінна деталь в кожній оселі, такий елемент декору грає важливу роль. Добре виглядатимуть невеликі килимки для вітальні, які виглядають як острівці, біля крісла, біля входу на балкон, біля телевізора.

Натуральний матеріал при виготовленні килима передбачає багато ручної праці при виробництві. І це дозволяє зробити виріб високої якості. Адже бавовна збирається руками, потім проводиться спеціальна обробка, виготовлення пряжі. І вже потім в`яжуть килим. Весь цей складний технологічний процес дозволяє створювати унікальні вироби, що поєднують в собі і натуральність матеріалу, і особливу якість.

Великим плюсом при придбанні килима з бавовни є натуральний матеріал. Який не викликає алергії і підійде для будь-якого приміщення, включаючи дитячу кімнату.

За бавовною легко доглядати. Досить пилососити його декілька раз на тиждень. І декілька раз в рік проводити більш глибоку чистку.

Відгук