Інтер'єрне мозаїчне в'язання гачком. ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Мода і задоволення - ці два слова чітко асоціюються з в`язанням. Але головне для нас - це той кайф, який ми отримуємо і в процесі в`язання, і від його результату. Ми з великим задоволенням проводимо час з гачком і пряжею, маємо великий досвід в різних техніках в`язання гачком і створюємо яскраві неповторні речі.

В`язання, та й рукоділля в цілому, вже давно змінило свій курс і ввійшло в сучасний ритм життя. Пледи, подушки, килими, а також різноманітні аксесуари - ви навіть не можете собі уявити, якими яскравими фарбами заграв світ навколо, коли ми оволоділи цією нескладною технікою в`язання гачком. Так, саме нескладною, тому що в простоті - запорука гарного настрою під час в`язання.

Мозаїчне в'язання гачком що це?

Мозаїка гачком - це безумовно, знахідка, для тих, хто як їм ми, не люблять заморочуватися, але на нудне просте полотно не згодні. Працювати з кольором і фактурою нам завжди подобалося. І тут мозаїка прийшла нам на допомогу. Це, по суті, «лінивий жаккард».

Рельєф, простота і нескінченна унікальність - ось три головних кита мозаїки гачком. Рельєф створюється завдяки опуклим стовпчикам , які пров`язуються в попередні ряди полотна. Так досягається не тільки фактурність, але і щільність, що, наприклад, важливо для пледів, килимів.

І нарешті, нескінченна унікальність зв`язаної речі - тільки ви, виходячи з смаку і завдань, підбираєте кольорову гаму і конкретні орнаменти. Тому, скільки б ми не в`язали «ненудні пледи», жодного схожого один на інший ви не знайдете.

Мозаїчне в`язання - це гра не тільки з фактурою, але і з кольором. Орнаменти будуть виглядати на полотні яскравіше, якщо грамотно підібрати відтінки, дайте волю фантазії - дорогу яскравості . Якщо перед вами стоїть завдання вписати річ в інтер`єр, то про вибір кольору потрібно подумати заздалегідь.

Мозаїчне в'язання гачком подушкаЄдина порада: обирайте в орнаментах контрастні кольори, інакше мозаїка буде погано видно на полотні.

Про одяг:

У вас точно виникне питання, чому при в`язанні мозаїки ми обмежилися тільки предметами інтер`єру та декору. Мозаїчне в`язання сприяє тому, що щільне гачковане полотно стає ще щільнішим , тому для в`язання одягу воно не підходить. Чудові «Нескучні» пледи, килими, подушки, аксесуари для дому в техніці мозаїчного в`язання гачком ви зможете купити або замовити на нашому сайті.