Вишиванки декоровані

Національний одяг – це завжди вдале поєднання кольорів та візерунків, які підкреслюють жіночу красу. Вишиванки декоровані в України вважаються справжнім витвором мистецтва, тому вони мають бути у кожної представниці прекрасної половини.

В МАГАЗИН

 

Авторська вишиванка сорочка жіноча від Самов'язанкаНавіть у русі примхливої моди вироби ручної роботи можуть довгий час бути прикрасою гардеробу. Мати у шафі вишиту сорочку чи сукню-вишиванку вже переросло з мейнстріму у маст-хев для кожної модниці .Ми ж пропонуємо вбрання створена вручну в унікальній техніці в’язання туніським гачком, уявляєте жіночу вишиванку можна оздобити в’язаними автентичними візерунками і вона відразу набуває святкового та неординарного вигляду.

Вишиванки Samovyazanka - це симбіоз дбайливої авторської ручної роботи, збагачені автентичні візерунки, композиційні прийоми, натуральні матеріали, креативний підхід до кожної моделі.

У колекції ви знайдете вишиванки на будь-який смак:

  • борщівські, які через свою неповторну особливість займають своє окреме та почесне місце серед розмаїття народного одягу українців;
  • бохо-блузи зі символічними орнаментами;
  • з квітковим принтом

Вироби Samovyazanka - це спосіб заявити про свою індивідуальність та показати своє естетичне бачення світу.

Обирайте оригінальну авторську вишиванку-сорочку чи сукню, яка найбільше припала до душі з галереї наших готових робіт.

Важливо: На замовлення не виготовляємо.